AKINIŲ GAMYBA

Mes užtikriname profesionalią akinių gamybą, naudojant pažangiausias technologijas. Visi pagaminti akiniai atitinka aukščiausios kokybės standartus ir Jūsų individualius, gydytojų išrašytus receptus


AKINIŲ LĘŠIAI

Gaminami akinių lęšiai yra su antirefleksine danga, kuri turi daugybę privalumų. Šių lęšių paviršius yra neatspindintis, todėl ant jų neatsiranda šviesos atspindžiai, o tai suteikia lęšiams skaidrumo ir didesnį pralaidumą šviesai, kas leidžia akims mažiau pavargti. Taip pat lęšiai dėl antirefleksinės dangos tampa tvirtesni, labiau atsparūs braižymuisi, apsaugo akis nuo ultravioletinių spindulių. Šiuos lęšius paprasta valyti, nes ant jų beveik nesirenka pirštų antspaudai.

  • BIFOKALINIAI LĘŠIAI - galime pagaminti bifokalinius lęšius, kurie turi dvi matymo zonas. Apatinė zona yra skirta skaitymui, o viršutinė zona skirta žiūrėjimui į tolį.
  • FOTOCHROMINIAI LĘŠIAI - galime pagaminti fotochrominius lęšius, kurie reaguoja į ultravioletinius spindulius , keisdami savo spalvą. Kai yra didelis spindulių intensyvumas akiniai tampa akiniais nuo saulės, o kuomet esama patalpoje, jie tampa skaidrūs ir atrodo, kaip korekciniai akiniai.
  • PROGRESNIAI LĘŠIAI - galime pagaminti progresinius lęšius, kurie suteikia galimybę gerai matyti objektus esančius įvairiame nuotolyje - tiek arti, tiek toli. Šiuose lęšiuose dioptrijos keičiasi palaipsniui. Progresinio tipo lęšiai skirti ne tik nešioti kasdien, nes yra galimybė juos pagaminti specializuotai - tik darbui uždarose patalpose, kai matymo laukas yra ribotas, tik vairavimui.


AKINIŲ LĘŠIŲ PLONINIMAS

Žmonėms, kuriems reikalingi akiniai su didelėmis dioptrijomis, turi galimybę pasirinkti akinių lęšių ploninimą, nes didėjant dioptrijai didėja ir lęšio storis, jie tampa sunkesni, estetiškai mažiau patrauklūs. Kadangi akinių lęšių ploninimas suteikia daug didesnį komfortą, tai yra labai populiaru tarp mūsų klientų.


AKINIŲ RĖMELIAI

Gaminant akinius, rėmelius siūlome išsirinkti iš mūsų internetinės parduotuvės arba atvykti į mūsų fizinę parduotuvę, esančią Prekybos Miestelyje "Urmas" Vakarinėje galerijoje 8 salėje, 76 vietoje, adresu Pramonės pr. 16, Kaunas.

Taip pat galima pagaminti lęšius ir juos įdėti jūsų turimus rėmelius. 


Dėl papildomos informacijos rašykite el.paštu info@akiniaitau.lt arba skambinkite telefonu +37068419177